KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Krita 4572354

nr 457 2354

Krita

Sven Hempel, "Agitatorn", 24x31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

måndag 19 mars 2007
kl 16:44:02